Dvousložková samonivelační polyuretanová podlaha pro výrobní prostory, dílny či domácnosti, neklouže, je bezprašná, odolná mechanicky i chemicky, nepropouští vodu a oleje. Barva červená, žlutá, šedá.

 

    

Polycol 321 Silnovrstvý nátěr / stěrka

Dvousložkový barevný silnovrstvý nátěr (stěrka) na bázi epoxidových pryskyřic. Výborný pro průmyslové podlahy, skladovací či expediční haly... Je vytvrzovaný tvrdidlem Polycol 593 v poměru 100:30. Použití: Ochranný silnovrstvý nátěr určený pro finální úpravu povrchu betonových a asfaltových podkladů. Vlastnosti: Vysoká dekorativnost, odolnost oděru, dlouhá životnost. Složení : Bez obsahu rozpouštědel. Spotřeba: 1,3 kg/m2 = 1 mm tloušťky Z důvodu zajištění výborné kvality není výrobek běžně skladem. Dodání do 7 až 14ti dnů dle velikosti objednávky. Spotřeba: 1,3kg/m2 =1mm tloušťky.

 

                  

 

Vysoce odolný dvousložkový epoxidový nátěr pro betonové konstrukce. Na povrchu vytváří otěruvzdornou, mechanicky odolnou a lehce omyvatelnou vrstvu. Použitelný pro nátěry porézních materiálů v interiérech i exteriérech budov – sklady, garáže, dílny, servisy a opravny; mokré provozy - prádelny, umývárny, sprchy; vlhké prostory - kuchyně, lázně, sklepy aj. Vysoká mechanická odolnost otěru, odolává ropným produktům a chemickým látkám, rychle tuhnoucí, bezprašný, dlouhá životnost, snadná čistitelnost a omyvatelnost.