UNIXIN GRIP PROFI

Bezpečný gumový povrch PU 4223CS je dvousložkový systém složený z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva pro profesionální výrobu a pokládku povrchů. Plocha pokrytá Bezpečným gumovým povrchem je vhodná pro interiér i exteriér.

PROFI provedení je vhodné pro pokládku na veřejných prostranstvích, nebo místech se zvýšeným pohybem osob. Takovýto povrch doporučujeme nechat položit odborně proškolenou firmou. Tato školení provádí Poradenské centrum společnosti LEAR, a.s. Gumový granulát je probarvený přímo z výroby a vykazuje tak výborné hodnoty otěruodolnosti. Na tento povrch lze následně poskytnout garanci životnosti materiálu, záruka na pokládku poskytuje firma, která pokládku provede. Pokládku však zvládne i šikovný kutil.

Ukázka aplikace povrchu chodníku z prášku - Unixin Grip Profi

 

Možnosti použití:

Pomocí systému Unixin Grip Profi lze vytvořit pružné pochozí povrchy v exteriérech i interiérech, které zvyšují bezpečnost při případném pádu osob, jsou propustné pro vodu, nenamrzají a mají dekorativní efekt. Unixin Grip Bezpečný gumový povrch nalézá uplatnění např. na schodech veřejných budov, nebo před nimi, jako ochranný prvek na rampách, na terasách či balkonech, kolem bazénů a pískovišť, jako veřejné chodníčky nebo chodníčky ve školách a školkách, na necertifikovaných dětských hracích plochách bez použití hracích prvků a na plochách určených pro rekreační sporty apod.

Podle způsobu použití lze systém Unixin Grip aplikovat buď tak, že pevně přilne k podkladu (na hladký či nesoudržný beton (doporučujeme použití primeru Unixin Primer PU 3922), a nebo vrstva může být položena volně (jako podkladní separátor může sloužit například voskovaný nebo silikonový papír, který se po vytvrzení odstraní). Pomocí široké palety barev lze vytvářet různobarevné efekty (pomocí šablon také obrazce).

Chodník z prášku - radost nejen pro děti. Unixin Grip Profi

 

Výhody povrchu:

barevně stálý, snadno opravitelný, při pádu měkký, neklouže a nenamrzá, snadno čistitelný, zdravotně nezávadný, snadno viditelné cizí předměty rychle vytvrzující, vodě propustný, odolný vůči běžný chemikáliím.