Barvy na beton mají schopnost věrně kopírovat povrch, proto výsledný estetický efekt závisí na tom, jak velkou pozornost jsme věnovali vyrovnávání a vyspravování podlahy.

           

Syntetická hedvábně lesklá nátěrová hmota, která je určena pro nátěry betonových ploch. Nátěr se vyznačuje vysokou odolností proti vodě a velmi dobrou mechanickou odolností. Odolává povětrnostním vlivům, olejům a krátkodobě motorové naftě. V případě poškození je velice snadno opravitelný jednoduchým přetřením bez oškrabování, broušení a tmelení. 

Venkovní i vnitřní nátěry betonu, zdiva, omítek a kovových předmětů opatřených základním anitkorozním nátěrem. Betonové podlahy (garáže, nebytové prostory, sklepy, dílny, balkóny apod.). Betonové bazény (viz. Dokumentace: Potvrezní Izoban - bazény.pdf), vodní jímky, ocelové nádrže apod.

První penetrační nátěr provádějte IZOBANEM zředěným 1 : 1. Bazény napouštět 7 - 10 dní po nátěru. Plná zátěž podlah 20 dní po nátěru.

 

                   

barva S2819 SILAMAT je určena pro barevné nátěry různých betonových a asfaltových ploch v interiéru i exteriéru, např. na podlahy hal, garáží, skladů, dětská a sportovní hřiště, cyklistické stezky, parkoviště apod.. Není určena pro vodorovné dopravní značení veřejných komunikací a pro průmyslové podlahy s vysokým zatížením /např. těžká dopravní a manipulační technika/. SILAMAT není vhodný pro velmi hladké povrchy - u speciálně hlazených betonových povrchů je nutno ověřit přilnavost barvy a v případě potřeby provést zdrsnění broušením. Barva S2819 nesmí být použita k povrchové úpravě výrobků a ploch, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, krmivy, pitnou vodou, ani k nátěrům dětského nábytku a hraček.

 

             

Epoxidová nátěrová hmota určená k venkovním i vnitřním nátěrům betonových ploch a jiných savých materiálů. Natřené plochy se vyznačují vysokou mechanickou odolností, vzdorují ropným produktům a většině běžných chemikálií. Je použitelný jako litá podlahovina, při vytvrzování nemění objem. Použití na garáže, schodiště, sklady, bazény, výrobní haly, venkovní terasy, dřevotřískové desky apod. 

1 kg na 3,5 m2 (tloušťka 200 μm). Nátěr lze nanášet prakticky v libovolné tloušťce a lze ho použít i jako litou podlahovinu. Při tužení hmoty dbejte, aby v plechovce nezůstával zbytek tužidla.

 

                

Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály s vyšší mechanickou zátěží. Nátěr má vysokou mechanickou odolnost. Dále odolává dlouhodobému kontaktu s pneumatikami, vodě, olejům a krátkodobě motorové naftě. Je vhodný především na betonové podlahy do garáží, dílen a podobně exponovaných prostor. Nátěr velmi dobře odolává působení povětrnostních vlivů včetně UV záření. 

Použití na beton (betonové podlahy - garáže, dílny, sklady, schody, balkóny, terasy, chodníky), zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a další savé materiály

První penetrační nátěr provádějte EKOBANEM FORTE PLUS zředěným 1 : 5 - 1 : 10 dle savosti podkladu. Ředění provádějte postupně za stálého míchání.

 

                  

Vysoce odolný dvousložkový epoxidový nátěr pro betonové konstrukce. Na povrchu vytváří otěruvzdornou, mechanicky odolnou a lehce omyvatelnou vrstvu. Použitelný pro nátěry porézních materiálů v interiérech i exteriérech budov – sklady, garáže, dílny, servisy a opravny; mokré provozy - prádelny, umývárny, sprchy; vlhké prostory - kuchyně, lázně, sklepy aj. Vysoká mechanická odolnost otěru, odolává ropným produktům a chemickým látkám, rychle tuhnoucí, bezprašný, dlouhá životnost, snadná čistitelnost a omyvatelnost.