Něco z naší nabídky:

 

           

 

ETERNAL na dřevo základní je určen k základním nátěrům dřevěných výrobků pro interiér i exteriér např. dveře, okna, ploty, dále k nátěrům dřevotřískových a dřevovláknitých desek. ETERNAL na dřevo základní zvyšuje přilnavost mezi podkladem a vrchním nátěrem, vyplňuje póry a vyrovnává povrchové nerovnosti podkladu, omezuje pronikání barevných skvrn z podkladu a zlepšuje tak vlastnosti a vzhled výsledné povrchové úpravy.

 

            

ETERNAL mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určen k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), oceli opatřené antikorozním základním nátěrem, hliníku (přilnavost nutno předem ověřit). Lze jej použít i k nátěrům nepochozího betonu, mědi, nepochozího dřeva a betonu, neglazované keramiky a dalších stavebních materiálů. Svojí kvalitou je vhodný i pro zpracování při průmyslových aplikacích. Nátěry jsou vysoce elastické, mají dlouhodobou životnost.

 

       

Je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů vystavených vlivům povětrnosti, především oken a dveří. Pro natírání se dá obvykle použít v dodávané konzistenci, použitím moderních modifikovaných alkydových pojiv je dosaženo mimořádného urychlení zasychání oproti klasickým syntetickým nátěrovým hmotám při zachování jejich typických předností - vynikající roztíratelnosti a slévavosti. Vysoký obsah kvalitních pigmentů dodává barvě výbornou kryvost a povětrnostní stálost. Speciální aditiva zlepšují odolnost vůči dolepu a zvyšují hydrofobnost povrchu, staré nátěry je možno přetírat po předchozím očištění a zdrsnění povrchu, předností při nátěru dřeva, „3 v 1“ je nanášení přímo S2082, bez základu, ve 2-3 vrstvách v intervalu mezi vrstvami 5-10 hodin. PROFI OKNO spojuje vlastnosti kvalitní základní a vrchní barvy. 

 

              

Barva S2070 je určena k základním - plnícím a podkladovým nátěrům dřevěných výrobků, např. na okna, dveře apod.. Je brousitelná a tvoří vhodný podklad pod vrchní barvy olejové, syntetické a vodouředitelné, při použití na dřevo v interiéru se barva nanáší na dřevo napuštěné bezbarvým lazurovacím lakem LUSONOL S1023/0000. Pro dřevo v exteriéru je vhodným napouštědlem FUNGISTOP S1031. Barva S2070 vyhovuje pro nátěry výrobků, které přicházejí do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.

 

              

 

Je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů v exteriéru i interiéru. Má vysoká odolnost proti vlivům povětrnosti ji předurčuje pro venkovní nátěry (zahradní prvky, štíty, ploty, vrata apod.). Použitím moderních pojiv je dosaženo mimořádného urychlení zasychání oproti klasickým syntetickým nátěrovým hmotám při zachování jejich typických předností - vynikající roztíratelnosti a slévavosti. Má vysoký obsah kvalitních pigmentů dodává barvě výbornou kryvost a stálost na povětrnosti. PROFI EMAIL lze použít také na minerální podklady, jako jsou omítky, cihly, sokly. Předností při nátěru dřeva, je spojení vlastností kvalitní základní (plnící) a vrchní barvy - lze nanášet přímo na dřevo ve 2-3 vrstvách v intervalu mezi vrstvami 4-8 hodin. Vyhovuje pro nátěry výrobků, které přicházejí do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.