• ___________________________________
  ___________________________________

  Dodáváme nátěrové hmoty se zaměřením na povrchovou úpravu oceli, zinkových a hliníkových povrchů s dlouholetou ochranou. Svou roli skvěle plní v řadě rozličných prostředí. Nabízíme vysokou kvalitu našich produktů společně s příznivou cenou.

  _____________________________

 • _________________________________
  _________________________________

  Investice do fasádního systému vyžaduje jak kvalitní materiály, tak odborné provedení. Rádi a ochotně Vám poradíme při výběru vhodného zateplovacího systému a jeho komponent, stejně jako při volbě struktury probarvené dekorativní omítky a fasádní barvy.

  _________________________________________________

 • ___________________________________
  ___________________________________

  Na počkání tónujeme malířské barvy paropropustné, otěru odolné i plně omyvatelné.

  Nabízíme kvalitní nátěry na všechny druhy dřeva. Přírodní oleje, vosky, lazury i krycí barvy.

  Systémová řešení průmyslových nátěrů hal, podlah i střech.

  _____________________________

Našim zákazníkům nabízíme bezplatné technické poradenství...

 

Hlavní program firmy je skladba a prodej kompletních certifikovaných zateplovacích systémů, dekorativních omítek a fasádních barev. Dále nabízíme průmyslové nátěrové hmoty se zaměřením na povrchovou úpravu oceli, zinkových a hliníkových povrchů, minerálních podkladů a dřeva.  ... čti více...

Aktuálně

 • Průmyslové nátěrové systémy firmy VITON

 • VIZUALIZACE rodinných i bytových domů,....

 • Zajistíme rychlý a kvalitní servis 

Displays a set number of articles from a category based on date or random selection. Help

 •                                                               

   

  JUBOSIL HYDROPHOD

   

  Bezbarvý impregnační prostředek vyrobený na bázi oligomerních siloxanů a organických rozpouštědel. Do podkladu dobře penetruje, velmi výrazně zvětšuje jeho vodoodpudivost a nemění jeho barevný odstín ani paropropustnost. Fasádní povrchy zabezpečuje před vylučováním solí na povrch, chrání je před chemickou korozí (kyselé deště) a před vznikem řas a plísní na zdivu. Je vhodný pro základní i pro dodatečnou hydrofobizaci minerálních dekorativních omítek, minerálních fasádních barev, fasádního lícového zdiva, neomítnutých betonových konstrukcí, přírodního i umělého kamene, stejně jako pro ochranu vláknocementových a dřevocementových desek. Barva: nátěr je bezbarvý.

   

  Příprava a nanášení 

   

   

  Spotřeba

  100 - 1000 l/m2 ve dvou vrstvách, podle hrubosti a savosti podkladu

   

  Balení

  1 L a 5 L

   
 •  
 •  
 •  
 •           

   

  UNIXIN GRIP PROFI

  Bezpečný gumový povrch PU 4223CS je dvousložkový systém složený z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva pro profesionální výrobu a pokládku povrchů. Plocha pokrytá Bezpečným gumovým povrchem je vhodná pro interiér i exteriér.

  PROFI provedení je vhodné pro pokládku na veřejných prostranstvích, nebo místech se zvýšeným pohybem osob. Takovýto povrch doporučujeme nechat položit odborně proškolenou firmou. Tato školení provádí Poradenské centrum společnosti LEAR, a.s. Gumový granulát je probarvený přímo z výroby a vykazuje tak výborné hodnoty otěruodolnosti. Na tento povrch lze následně poskytnout garanci životnosti materiálu, záruka na pokládku poskytuje firma, která pokládku provede. Pokládku však zvládne i šikovný kutil.

  Ukázka aplikace povrchu chodníku z prášku - Unixin Grip Profi

   

  Možnosti použití:

  Pomocí systému Unixin Grip Profi lze vytvořit pružné pochozí povrchy v exteriérech i interiérech, které zvyšují bezpečnost při případném pádu osob, jsou propustné pro vodu, nenamrzají a mají dekorativní efekt. Unixin Grip Bezpečný gumový povrch nalézá uplatnění např. na schodech veřejných budov, nebo před nimi, jako ochranný prvek na rampách, na terasách či balkonech, kolem bazénů a pískovišť, jako veřejné chodníčky nebo chodníčky ve školách a školkách, na necertifikovaných dětských hracích plochách bez použití hracích prvků a na plochách určených pro rekreační sporty apod.

  Podle způsobu použití lze systém Unixin Grip aplikovat buď tak, že pevně přilne k podkladu (na hladký či nesoudržný beton (doporučujeme použití primeru Unixin Primer PU 3922), a nebo vrstva může být položena volně (jako podkladní separátor může sloužit například voskovaný nebo silikonový papír, který se po vytvrzení odstraní). Pomocí široké palety barev lze vytvářet různobarevné efekty (pomocí šablon také obrazce).

  Chodník z prášku - radost nejen pro děti. Unixin Grip Profi

   

  Výhody povrchu:

  barevně stálý, snadno opravitelný, při pádu měkký, neklouže a nenamrzá, snadno čistitelný, zdravotně nezávadný, snadno viditelné cizí předměty rychle vytvrzující, vodě propustný, odolný vůči běžný chemikáliím.